1. Standart Vlore, ofroj Libėr:"Zjarret eksplozionet dhe mbrojtja prej tyre" 2.000 Leke

  Libri Zjarret ,eksplozionet dhe mbrojtja prej tyre ėshtė botim i vitit 2014 .Ai ndihmon specialistė tė fushės pėr parandalimin dhe mbrojtjen prej zjarreve dhe eksplozioneve,si dhe kėdo tjetėr tė ēdo fushe deri edhe familje e individė ,pėr ruajtjen e jetės.shėndetit dhe pronės.
  Libri pėrmban mjaft tabela dhe vizatime ilustruese tė integruara nė tekstin prej 435 faqesh.
  Nė fund do tė gjeni tė listuar referencėn e literaturės

  sė pėrdorur.

  Cel. : 0692116385
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Ne Albpetrol 3.jpg
S: 57
Madhesia: 44.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15559614952311948446455.jpg
S: 38
Madhesia: 54.6 KB