devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 3+1+BLK 172 m² 120.610 Euro (Ish Fusha e Aviacionit)

  Zona/Rruga : Ish Fusha e Aviacionit

  Shitet apartament 3+1 tek Rezidenca Turdiu ne zonen e Ish Fushes se Aviacionit tek Rruga Benjamin Kruta me siperfaqe totale 172.3 m2.
  Organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon qe pershkon dhomat, 1 depo.
  E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori. E shtire me orientimin kryesor lindje-perendim per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut.E pajisur me hapsira rekreative dhe gjelberim kompakt (i te parit lloj ne Shqiperi) te varjushem ne peme, ligustra dhe lule, me pishine dhe park lojrash : te gjitha ne funksion te komunitetit.
  Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni .


  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8.jpg
S: 190
Madhesia: 32.4 KB  


  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019