devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 113 m² 90.888 Euro (Ish Fusha e Aviacionit)

  Zona/Rruga : Ish Fusha e Aviacionit

  Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Turdiu ne zonen e Ish Fushes se Aviacionit tek Rruga Benjamin Kruta me siperfaqe totale 113.6 m2.
  Organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale eshte me garderobe, 1 tualet, 1 ballkon.
  E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori. E shtire me orientimin kryesor lindje-perendim per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut.E pajisur me hapsira rekreative dhe gjelberim kompakt (i te parit lloj ne Shqiperi) te varjushem ne peme, ligustra dhe lule, me pishine dhe park lojrash : te gjitha ne funksion te komunitetit.
  Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.


  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 33
Madhesia: 22.0 KB  


  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019