devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 95 m² 76.640 Euro (Ish Fusha e Aviacionit)

  Zona/Rruga : Ish Fusha e Aviacionit

  Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfaqe totale 95.8 m2 kati i 1 banim.
  Organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon.
  E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori. E shtire me orientimin kryesor lindje-perendim per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut.E pajisur me hapsira rekreative dhe gjelberim kompakt (i te parit lloj ne Shqiperi) te varjushem ne peme, ligustra dhe lule, me pishine dhe park lojrash : te gjitha ne funksion te komunitetit.
  Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni:  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Garden Residence Turdiu.jpg
S: 157
Madhesia: 43.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Capture.jpg
S: 205
Madhesia: 28.3 KB  


  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019