Ngjyra.....: e bardhe

Shes Biciklete IDEAL 7005. Ne gjendje shume te mire dhe shume pak e perdorur.
Cel. : 0698369272
Cmimi 19500 Lek

Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  bicikleta.jpg
S: 158
Madhesia:  38.0 KB