devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes Vile 3 KATESHE ,2+1+A+BLK , 310 m² 300.000 Euro (KODRA E PRIFTIT)

  Zona/Rruga : KODRA E PRIFTIT

  Shitet vile 3 kateshe te kodra e Priftit.Vila ka siperfaqe ndertimore totale 310 m2 +400 m2 toke truall.Brenda truallit eshte edhe nje ndertese 1 kateshe e vjeter me siperfaqe 69 m2 e formatit 2+1 me hipoteke qe duhet rikonstrukturuar.Vila ndodhet ne nje pozicion mjaft te mire,ku mbizoteron ajri i paster dhe gjelberim gjithandej.Vila eshte e rregulluar dhe e mobiluar ne menyre perfeket.Vila ka sistem ngrohje ftohje ciller.Themelet e viles jane hedhur per 6 kate me nje ndertim mjaft cilesor.Vila dhe trualli jane me hipoteke.Shitet per arsye emigrimi,bashkim familjar.Vila shitet me mobilim 300000 euro.Pa mobilim 270000 euro

  Cel. : 00355697494029
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Shes-vile-3-kateshe-ne-zonen-Kodra-e-Priftit- (3).jpeg
S: 142
Madhesia: 44.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Shes-vile-3-kateshe-ne-zonen-Kodra-e-Priftit- (4).jpeg
S: 116
Madhesia: 33.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Shes-vile-3-kateshe-ne-zonen-Kodra-e-Priftit- (6).jpeg
S: 114
Madhesia: 29.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Shes-vile-3-kateshe-ne-zonen-Kodra-e-Priftit-.jpeg
S: 109
Madhesia: 39.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Shes-vile-3-kateshe-ne-zonen-Kodra-e-Priftit- (1).jpeg
S: 151
Madhesia: 50.4 KB