1. Standart Tirane, Xhama minivan Mercedes-Benz Sprinter- Crafter 2013 Viti 2013, 300 Euro

  Shiten xhama anesore (3cop krahu i majte dhe 3 cop krahu i djathte) per sprinter dhe crafter XL nga viti 2007 deri 2016. Xhamat jane tek xhame te vitit 2012 dhe jane origjinal .

  Cel. : 0682943111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20190419_151818.jpg
S: 58
Madhesia: 22.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20190419_152608.jpg
S: 168
Madhesia: 36.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20190419_151841.jpg
S: 60
Madhesia: 26.0 KB