devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera ambjent biznesi, Kati 3, 77 m², 550 Euro (Drejtoria e Policise)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Jepet me qira ambjent 77 m2 per zyra tek Drejtoria e Policise.
  Kjo siperfaqe eshte e organizuar ne 3 ambiente te ndara nje tualet, dhe nje ballkon qe ofron pamje te qytetit.
  Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor, i cili dallohet per cilesine e larte te punimeve.
  Ka orientim lindje perendim cka mundeson drite natyrale dhe Diell ne pjesen me te madhe te dites.
  Vendodhja e ambientit eshte shume favorizuese per zhvillimin e biznesit tuaj.
  E pershtatshme per zyre avokatie, moteriale, kontabiliteti, call center, zyra qendrore, qender estetike, qender kursesh etj.
  Cmimi eshte shume favorizues per zonen vetem 550 Euro  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 38e19e64-9ed0-eb05-a72e-6f93bc58015e.jpg
S: 150
Madhesia: 51.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 891c3433-4e33-709e-4d9c-0afa8be35c15.jpg
S: 63
Madhesia: 57.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: cefc6a4c-076e-516a-b7de-aaf52b080c47.jpg
S: 64
Madhesia: 54.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4604cb7c-b9e3-d537-9e33-17c3bd8674bd.jpg
S: 67
Madhesia: 70.0 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar