Zona/Rruga : kompleksi Dinamo

Shitet apartament Luksi, 2+1 te kompleksi Dinamo.

Siperfaqe totale 92 m2. Kati i 4 banimit, punime cilesore.

Perbehet nga salloni+gatim,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 ballkon.

Orientim nga dielli.


Cmimi: 126.000 Euro.


Eshte ne faze perfundimi.
Tarife agjensie 1% per bleresin.
Kontakt:

Cel. : 0694030502