devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, Shes apartament luks 2+1+A+BLK ,Kati 4, 91 m²,127.000 Euro (Kompleksi Dinamo)

  Zona/Rruga : kompleksi Dinamo

  Shitet apartament Luksi, 2+1 te kompleksi Dinamo.

  Siperfaqe totale 92 m2. Kati i 4 banimit, punime cilesore.

  Perbehet nga salloni+gatim,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 ballkon.

  Orientim nga dielli.


  Cmimi: 127.000 Euro.


  Eshte ne faze perfundimi.
  i  Tarife agjensie 1% per bleresin.
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ee2b06f3-5933-2bb4-1611-4285a344e8b8.jpg
S: 96
Madhesia: 87.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0e98349e-caef-da5f-274b-7a267d75fa76.jpg
S: 151
Madhesia: 60.0 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar