Shero Academy - ofron kurse pėr gjuhė programimi PHP si dhe kurse pėr Magento

Kurset zhvillohen tre herė nė javė, nga ora 18:30- 20:00.

Programet e kurseve jan
ė ndėrtuar nga specialistė tė fushės pėr ti ardhur nė ndihmė jo vetėm studentėve,
por edhe personave q
ė janė tė punėsuar ose pėr personat qe janė nė kėrkim tė njė pune nė fushėn e programimit.

P
ėr tė ruajtur ciltėsinė dhe per nje mesimdhenie sa me eficente eshte menduar qė ne nje program te marrim pjese jo me shume se 5 persona.
Gjate mesimdhenies perdoret terminologji e thjeshte dhe eshte e kuptueshem edhe nga persona qe nuk kane njohuri te meparshme ne kete fushe.

Na gjeni n
ė, Tish Dahia Kompleksi Kika 2, Tiranė, Albania

P
ėr detaje jeni tė mirėpritur tė kontaktoni:

Kontakt: 0685002586
Email:info@shero.al
Website: shero.al
Instagram : Shero_Academy