devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 3+1 Kati 1, 92 m² 110.000 Euro (Rr. Shefqet Musaraj)

  Zona/Rruga : Shefqet Musaraj

  Shitet nje hyrje 3+1 sip 92 m2, kati pare.
  Apartament ka 2 Banjo dhe eshte ndertim i vjeter i pershtatshem per biznes.
  Ndodhet afer Universitetit Europian.

  Cmimi : 110.000 Euro i pa diskutueshem

  Agjensia Imobilare Vision

  Cel : 0682253407/ 0695326329
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Pronajuaj_shefqetmusaraj.jpg
S: 21
Madhesia: 27.0 KB  
  viSion
  Travel & Real Estate Agency
  Rr. e Kavajės, Pall. 227
  Shk. 2, Ap.8 ,Tirana, Albania
  Mob : 069 53 26 329
  Mob : 068 22 53 407
  Email: vision.travel@hotmail.com