devinf.com
Kliko

 1. Standart Lezhe, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 104 m²,cmimi 70.000 Euro (Shengjin,Lezhe)

  Zona/Rruga : Shengjin,Lezhe

  Shitet apartament 2+1,me siperfaqe 104 m2 ne zonen e Shengjinit ne vije te pare prane bregut te detit.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 9 katesh me ashensor dhe hipoteke.Apartamenti eshte me hipoteke dhe disponon edhe 2 garazhe per 2 makina.Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre perfekte.Shitet per arsye mosperdorimi,emigracioni.Apartamenti ndodhet ne qender te shengjinit,prane Restorant Detarit.Apartamenti shitet 70000 euro!

  Cel. : 00355695291520
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 57227783_674915882964335_5994574202504478720_n.jpg
S: 264
Madhesia: 32.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 57090160_2346578988936276_2317297996229771264_n.jpg
S: 195
Madhesia: 24.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 57094332_270452767193811_7672090683456356352_n.jpg
S: 192
Madhesia: 25.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 57049116_2195565350522964_4587091824509714432_n.jpg
S: 193
Madhesia: 25.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 57238883_819363065103397_6554334472693612544_n.jpg
S: 191
Madhesia: 26.0 KB