1. Standart Rikonstruksione dhe ndertime objektesh

  Jemi nje grup pune te specializuar dhe me eksperience te gjate shume vjecare
  bejme rikonstruksione dhe ndertime objektesh.

  Cel : 0699206110
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ndertim objekti.jpg
S: 37
Madhesia: 45.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ndertim objekti1.jpeg
S: 21
Madhesia: 46.6 KB  
  Rr. DAVID SELENICA - SELITE E VOGEL - TIRANE
  Herion Braja 0699206110