kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes PC DELL Pecision 7810 Workstation 1.790 Euro

  WORKSTATION DELL Pecision 7810
  Dual Octa - Core Xeon E5 2640 v3
  16 Core / 32 Thread 2.6 up to 3.4 GHz
  Memory: 64 GB DDR4
  SSD: 500 GB Sata
  HDD: 1 TB sata 7200 rpm
  Graphics: Nvidia Quadro K4200 4 GB DDR5

  super Kompjuter per punime Grafike / 3D / Inxhinjerike / Montazhe / Audio dhe Video Editing.

  Mundesi Blerje me Karte Identiteti
  Shitje me Karte BKT Prima (3 keste - 0% interes)

  Cmimi 1790 €
  tel: 0684019189


  Cel. : 0684019189
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Dell Precision 7810 workstation.jpg
S: 30
Madhesia: 26.5 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu