kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, shes makine Honda Legend V6 2.7 Viti 1989

  Karburanti: Hibrid
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 147
  KM..........: 160000

  Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike, pa asnje lloj problem.
  Tapiceri dhe Karroceri shume e mirembajtur.
  Taksa dhe Siguracion te sapo paguara per 1vit.

  Climatizator ne gjendje pune.
  Sendile elektrike
  Xhama Elektrik
  Pilot Automatik (Shpejtesi Kostante)
  Mbyllje me pult
  Impiant Gazi I sapo montuar

  Makina nuk ka asnje Problem.
  Nderrohet ose Shitet


  Cel. : 0696212151

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-04-16 at 12.27.33 AM (1).jpg
S: 177
Madhesia: 50.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-04-16 at 12.27.33 AM.jpg
S: 61
Madhesia: 47.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-04-16 at 12.27.34 AM.jpg
S: 53
Madhesia: 47.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-04-16 at 12.27.33 AM (3).jpg
S: 61
Madhesia: 42.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-04-16 at 12.27.34 AM (3).jpg
S: 57
Madhesia: 39.1 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu