devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 4+1+BLK Kati 2, 200 m² 500 Euro (Prane Kristal center)

  Zona/Rruga : Prane Kristal center

  Jepet apartament me qera 4+1+2 tualete+1 vend parkimi
  Apartamenti jepet bosh vetem me kuzhine.
  Apartamenti eshte totalisht i rikonstrukturuar,i shtruar me parket dhe kondicioner ne cdo dhome.

  Per me shume informacione kontaktoni ne nr 0672033999
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190415-WA0060.jpg
S: 42
Madhesia: 16.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190415-WA0062.jpg
S: 86
Madhesia: 24.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190415-WA0055.jpg
S: 35
Madhesia: 26.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190415-WA0051.jpg
S: 33
Madhesia: 14.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20190415-WA0041.jpg
S: 34
Madhesia: 20.1 KB  


  EAGLES ESTATE
  Rruga: "Rruga Bill Klinton Vila nr2 Tirane, Albania"
  Kontakt: 067 20 33 999
  Email: info@eaglesestate.com
  Web: www.eaglesestate.com