Zona/Rruga : Fresku,Rruga e Dajtit

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 113 m2 ne zonen e freskut,te rruga e dajtit perballe restorant Qesarakut.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe hipoteke.Apartamenti ka pamje nga jug-perendimi me fusjhepamje te gjere dhe me diell gjithe dites.Te gjitha dhomat e apartamentit kane dalje ne ballkon.

Cmimi : 60.000 Euro

Cel : 00355695291520