kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Ford Kuga, viti 2011, manual, 2.0 naftė,10000 euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 96
  KM..........: 170000


  Shitet Ford Kuga, viti 2011, kambio manuale, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrė e zezė-shumė i bukur, kompjuter bordi, klima, navigator origjinal, limitator shpejtėsie, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 170.000 km origjinale, sensorė parkimi, sensor drite dhe shiu, disqe origjinale ēerkin lega 17" me goma 90%, nė gjendje shumė tė mire motorrike-xhenerike, ekonomike, dy ēelėsa, me doganė, i sapoardhur. Cmimi : 10000 Euro i padiskutueshėm. Cel. 0673894604.  Cel. : 0673894604
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 138
Madhesia: 104.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 302
Madhesia: 95.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 143
Madhesia: 102.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6.jpg
S: 136
Madhesia: 88.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7.jpg
S: 152
Madhesia: 78.5 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu