kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart W Tiguan viti 2009, automat, 2.0 TDI, 10500 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 96
  KM..........: 160000


  Shitet W Tiguan viti 2009, kambio automatike, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrė gri metalizato-shumė i bukur, kompjuter bordi, klima, navigator origjinal W me ekran tė madh, limitator shpejtėsie, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 160.000 km origjinale, sensor drite dhe shiu, disqe origjinale ēerkin lega 17" me goma 90%, nė gjendje shumė tė mire motorrike-xhenerike, ekonomike, dy ēelėsa, me doganė, i sapoardhur. Cmimi : 10500 Euro i padiskutueshėm. Cel. 0673894604.  Cel. : 0673894604
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 302
Madhesia: 86.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 147
Madhesia: 92.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 137
Madhesia: 93.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6.jpg
S: 143
Madhesia: 89.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7.jpg
S: 158
Madhesia: 73.9 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu