Kliko

 1. Standart Passat viti 2014, automat, 2.0 TDI, 12500 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 96
  KM..........: 146000


  Shitet W Passat portobagazh, viti 2014, kambio automatike+ndėrrim marshi nė timon, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrė e zezė-shumė i bukur, kompjuter bordi, klima, navigator origjinal W me ekran tė madh, limitator shpejtėsie, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 146.000 km origjinale, sensorė parkimi fabrike, sensor drite dhe shiu, disqe origjinale ēerkin lega 17" me goma 90%, nė gjendje shumė tė mire motorrike-xhenerike, ekonomike, dy ēelėsa, me doganė, i sapoardhur. Cmimi : 12500 Euro i padiskutueshėm. Cel. 0673894604.  Cel. : 0673894604
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 793
Madhesia: 64.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 514
Madhesia: 102.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 497
Madhesia: 110.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 502
Madhesia: 100.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 526
Madhesia: 86.1 KB