devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 123 m² 111.150 Euro (liqeni i thate)

  Zona/Rruga : liqeni i thate

  Shitet apartament 2+1 ne katin e 4 banim te nje pallati te ri tek Liqeni i Thate me siperfaqe 123.5 m2 i cili organizohet ne nje ambient ndenjeje, 1 ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te qeta dhe me te frekuentuara pasi te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme, me akses te menjehershem ne rrugen kryesore. 8 min larg Liqenit Artificial te Tiranes, 20 min larg Qendres si dhe 40 min larg Aeroportit Nderkombetar te Tiranes.
  Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-04-12 at 14.42.48.jpg
S: 194
Madhesia: 40.8 KB  


  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019