devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes magazine Kati 0, 450 m² 650 Euro/m2. Rruga Shkelqim Fusha. Zona Komuna e Parisit

  Okazion!!!!


  Shitet Magazine 450 m2. Zona Komuna e Parisit.
  Kati I pare I nje pallati, ndertim i ri, tek nenkalimi qe lidhe Kodren Diellit , Komunen e Parisit dhe Unazen e re.
  Pozicioni prane kopshtit Botamik. Zone e qete dhe lehtesishte e aksesueshme me autostraden
  ,ne vij te pare ne fillim te rruges Shkelqim Fusha.
  Ambienti ka 1 tualet. Linje dhe sahat 3 fazor. Qepen me korent me hapje tavanore me gjeresi 3.5m.
  Lartesia e ambientit 2.8m. Sistem kamerash. Internet te instaluar.
  Parkim per 4 makina perpara magazines me sip. 50 dhe 60 m2 sip. jashte ne krah te magazines shtruar me pllaka.
  Gelberim perreth.
  Ambienti mund te perdoret per magazine, linje prodhimi, servis makinash, mobileri, oficine, punime alumini, etj.
  Mundesi per tu shitur ne 2 ambiente vec e vec.

  Cmimi 650 Euro/m2. Me qera 950 euro

  Per ta vizituar na kontaktoni ne Nr 0692020674

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20181217_121342.jpg
S: 118
Madhesia: 46.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20181217_121358.jpg
S: 53
Madhesia: 47.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20181217_121426.jpg
S: 58
Madhesia: 67.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20181217_121417.jpg
S: 55
Madhesia: 70.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_20190201-151558_Maps.jpg
S: 47
Madhesia: 61.1 KB  


  Pallati Sportit Asllan Rusi, Kati I - Tirane

  www.tonertaxi.info

  TonerTaxiAlbania