devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 45 m² 50.000 Euro (xhamllik)

  Zona/Rruga : xhamllik

  Shitet apartament nė zonėn e Xhamllikut. Apartamenti ndodhet nė katin e 2 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 45 m2 dhe ėshtė i organizuar si nė vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomė gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar. Orientimi i tij veri-lindje i mundėson shtėpisė ndriēim nė pjesėn mė tė madhe tė ditės. Vendndodhja e apartamentit tė ofron lehtėsi nė aksesimin e avantazheve sipas zonės (qetėsinė, sigurinė , ajrin e pastėr si dhe ėshtė zonė tepėr familjare, akses nė rrugėt kryesore me linjė urbani qė tė lidh me qendrėn e tiranės, shkollė, kopshte, ēerdhe, njėsi tė ndryshme tregtare ). Ekstra qė ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturė e rregullt • ndėrtim cilėsor Pėr ta vizituar na kontaktoni!

  Cel. : 0697015473
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 111.jpg
S: 30
Madhesia: 44.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56527877_2038700536228861_7293378334359027712_n.jpg
S: 17
Madhesia: 46.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56649255_2138487886241536_3274786802262605824_n.jpg
S: 16
Madhesia: 53.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56532463_2549066908461212_3122851054266351616_n.jpg
S: 16
Madhesia: 46.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56537462_375111170003533_5735347800632197120_n.jpg
S: 18
Madhesia: 42.3 KB