kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, kerkoj pune Arketare, As.ekonomiste, Ekonomiste etj..

  Curriculum Vitae.

  Tė dhėnat personale:
  Emri Mbiemri: Glediana Karruku.
  Datėlindja: 21/09/1986
  Vendlindja: Tiranė
  Vendbanimi: Tiranė
  Mob:0697287411
  E-mail: gledianakarruku@gmail.com

  Edukimi:

  2006-2009: Diplomė e Nivelit tė Parė nė Financė-Bankė, Universiteti U.F.O, Tiranė.
  2009-2011: Master Shkencor nė Administrim Biznes. Albanian University (ish- U.F.O), Tiranė.

  Praktika profesionale:

  2009: Kompani publicitare “Le Spot Productions”, Tiranė.
  Detyrat dhe pėrgjegjėsitė:
  - Mbajtja e llogarive.
  - Mbajtja e faturave tė klientėve dhe furnitorėve.
  - Kryerja e pagesave tė tatim-taksave.

  2011: Kompani postare “TNT”, Tiranė.
  Detyrat dhe pėrgjegjėsitė:
  - Mbajtja e llogarive.
  - Mbajtja e faturave tė klientėve dhe furnitorėve.
  -Nxjerrja e raporteve klient-furnitor.

  Eksperiencė pune:

  2014-2016: As.Ekonomiste nė Citypark Albania.
  Detyrat dhe pergjegjėsitė:
  -Mbajtja e faturave klient-furnitor.
  -Rakordime me bankat, balancat e llogarive mujore.
  -Kontroll saktėsisė sė rregjistrimeve tė transaksioneve bankare.
  -Mbajtja e Arkes dhe raportet ditore.
  -Raportet e detyrimeve klient-furnitor.
  -Deklarimet mujore lb-lsh, sigurime shoqėrore dhe shėndetėsore si,TAP,TVSH, listpagesat etj

  2018: Ekonomiste nė supermarket.
  Detyrat dhe pėrgjegjėsitė:
  -Mbajtja e faturave klient-furnitor.
  -Mbajtja e arkės dhe raportet ditore.
  -Bėrja porosive tė produkteve tė ndryshme.
  -Evidencat e produkteve tė skaduara dhe dorėzimi i tyre tek furnitorėt.
  -Bėrja e inventarėve mujore dhe rakordimi fizik me atė kontabėl.
  -Sistemimi i gjendjeve negative.etc

  Aftėsi tė tjera:
  - Aftėsitė kompjuterike: Microsoft office (Word, Excel, Access, PowerPoint) etj , programi Financa 5 (ēertifikatė nga qėndra Irisoft) dhe programi Alpha Platinum (ēertifikatė nga Instituti i Modelimeve nė Biznes “IMB”). Programi NAV.
  - Gjuha e huaj: Anglisht. Ēertifikatė nga qėndra e gjuhėve tė huaja “Univers”.
  -E aftė pėr tė punuar nė grup dhe nėn presionin e kohės pėr tė arritur objektivat e caktuara.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9CAAE5B9-614D-4E74-81F7-0AA6E9DBD51A.jpg
S: 280
Madhesia: 28.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 912563A5-5501-4A93-B014-FED35C6614EB.jpg
S: 299
Madhesia: 39.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: A37F1C31-E24B-4D8C-9474-3DF2F42DD430.jpg
S: 277
Madhesia: 43.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: AC223624-A37B-4F0E-85AA-449570EDB15C.jpg
S: 270
Madhesia: 40.9 KB