devinf.com
kliko


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 77 m² 52.000 Euro (allias)

  Zona/Rruga : allias

  Shitet apartament nė zonėn e Alliasit nė rrugėn Njazi Meka. Apartamenti ndodhet nė katin e 6 banim tė njė pallati ekzistues dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 77m2 dhe ėshtė i organizuar si nė vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar. Orientimi i tij jug-lindje i mundėson shtėpisė ndriēim nė pjesėn mė tė madhe tė ditės. Vendndodhja e apartamentit tė ofron lehtėsi nė aksesimin e avantazheve sipas zonės (qetėsinė, sigurinė , ajrin e pastėr si dhe ėshtė zonė tepėr familjare, akses nė rrugėt kryesore me linjė urbani qė tė lidh me qendrėn e tiranės, shkollė, kopshte, ēerdhe, njėsi tė ndryshme tregtare ). Ekstra qė ofron apartamenti: •me hipotek • kubaturė e rregullt Pėr ta vizituar na kontaktoni!

  Cel. : 0696141644
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 30
Madhesia: 51.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56742525_2148124625223735_1730518615062478848_n.jpg
S: 4
Madhesia: 50.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56614084_488939584974880_7043627214457274368_n.jpg
S: 4
Madhesia: 28.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56528955_497100124156036_8055727942702989312_n.jpg
S: 4
Madhesia: 38.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56573514_420938475145460_9089514239999082496_n.jpg
S: 4
Madhesia: 31.8 KB