devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 75 m² 48.000 Euro (allias)

  Zona/Rruga : allias

  Shitet apartament (i konvertuar nė 2+1 ) nė zonėn e Alliasit nė rrugėn Njazi Meka. Apartamenti ndodhet nė katin e 4 banim tė njė pallati ekzistues dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 75m2 dhe ėshtė i organizuar si nė vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar. Orientimi i tij lindje-perėndim i mundėson shtėpisė ndriēim nė pjesėn mė tė madhe tė ditės. Vendndodhja e apartamentit tė ofron lehtėsi nė aksesimin e avantazheve sipas zonės (qetėsinė, sigurinė , ajrin e pastėr si dhe ėshtė zonė tepėr familjare, akses nė rrugėt kryesore me linjė urbani qė tė lidh me qendrėn e tiranės, shkollė, kopshte, ēerdhe, njėsi tė ndryshme tregtare ). Ekstra qė ofron apartamenti: •me hipotek • kubaturė e rregullt Pėr ta vizituar na kontaktoni!

  Cel. : 0696141644
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56887062_417170818841780_677253623171776512_n.jpg
S: 21
Madhesia: 18.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56902361_2217704131827870_755368967933001728_n.jpg
S: 16
Madhesia: 24.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56739345_497116370821886_162080241706074112_n.jpg
S: 15
Madhesia: 17.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56670168_2249829891939996_1517805742638235648_n.jpg
S: 15
Madhesia: 80.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56337022_430024757751853_1180700494083915776_n.jpg
S: 26
Madhesia: 15.7 KB