kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Xhakete per meshkuj (OKAZION) 3.000 Leke

  Pershendetje,

  Shes kete xhakete lekure e paperdorur. E shes per arsye se eshte blere me permasa te gabuara per trupin tim. Xhaketa eshte e pershtatshme per meshkuj me gjatesi trupore maksimumi rreth 172 cm, dhe me fizik te dobet/imet. Xhakete perfekte per vjeshte/dimer/pranvere.

  Cel. : 0689022859
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: s-l500.jpg
S: 45
Madhesia: 20.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu