devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 110 m² 56.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn e Dajtit. Apartamenti ndodhet nė katin e 2 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 110 m2 dhe ėshtė i organizuar si nė vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, korridor shpėrndarės. Apartamenti shitet bosh. Orientimi i tij lindje i mundėson shtėpisė ndriēim nė pjesėn mė tė madhe tė ditės. Vendndodhja e apartamentit tė ofron lehtėsi nė aksesimin e avantazheve sipas zonės (qetėsinė, sigurinė , ajrin e pastėr si dhe ėshtė zonė tepėr familjare, akses nė rrugėt kryesore me linjė urbani qė tė lidh me qendrėn e tiranės, shkollė, kopshte, ēerdhe, njėsi tė ndryshme tregtare ). Ekstra qė ofron apartamenti: •me hipotek • kubaturė e rregullt • ndėrtim cilėsor • me ashensor Pėr ta vizituar na kontaktoni!

  Cel. : 0692542681
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 57049192_2237304213253814_2574470884043522048_n.jpg
S: 35
Madhesia: 18.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56515079_334568807195216_218552803881123840_n.jpg
S: 28
Madhesia: 28.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56466287_2773756332850115_1260449060288987136_n.jpg
S: 42
Madhesia: 31.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 57317134_666492497140655_1484724873732292608_n.jpg
S: 28
Madhesia: 18.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56790794_2313934088846910_8741480266771464192_n.jpg
S: 27
Madhesia: 30.3 KB