devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament duplex 3+1+BLK Kati 5, 346 m² 200.000 Euro (Fresku)ID: plus 9892

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament (duplex) nė zonėn e Freskut nė afėrsi tė Restorant Freskut, nė rrugėn Muhamet Deliu. Apartamenti ndodhet nė katin e 5 dhe 6 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 346 m2 nga ku190m2 janė sipėrfaqe banimi, 16m2 janė sipėrfaqe e pėrbashkėt dhe 140m2 sipėrfaqe verandė. Organizimi si nė vijim: nė katin e parė tė dupleksit janė 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete, sallonin dhe kuzhinen e cila ėshtė me ndriēim dhe ajrosje natyrale, nė katin e dytė tė dupleksit ėshtė njė dhomė gjumi dhe njė tualet si dhe veranda. Apartamenti shitet e mobiluar ose edhe bosh. Orientimi i tij veri-jug-lindje-perėndim i mundėson shtėpisė ndriēim gjatė gjithė ditės. Vendndodhja e apartamentit tė ofron lehtėsi nė aksesimin e avantazheve sipas zonės (qetėsinė, sigurinė , ajrin e pastėr si dhe ėshtė zonė tepėr familjare, akses nė rrugėt kryesore me linjė urbani qė tė lidh me qendrėn e tiranės, shkollė, kopshte, ēerdhe, njėsi tė ndryshme tregtare ). Ekstra qė ofron apartamenti: •me hipotek • kubaturė e rregullt • ndėrtim cilėsor •super mobilim •sistem kapot •me ashensor •pamje fantastike Pėr ta vizituar na kontaktoni!ID: plus 9892
  Cel. : 0692542681
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56496359_801458020237631_8563177654415523840_n.jpg
S: 40
Madhesia: 33.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56575835_307914426572046_3082910581422817280_n.jpg
S: 37
Madhesia: 43.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56524194_429008634515944_2957479759509979136_n.jpg
S: 39
Madhesia: 34.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56494453_303554093655925_5607590540964003840_n.jpg
S: 36
Madhesia: 37.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56418261_814374582265242_5073027018539401216_n.jpg
S: 58
Madhesia: 56.7 KB