devinf.com
kliko
kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes dyqan Kati 0, 25 m² 145.000 Euro (Rruga Bardhyl)

  Zona/Rruga : Rruga Bardhyl

  Shitet ambjent nė rrugėn Bardhyl, nė njė zonė tė preferuar dhe buzė rruge . Ambjenti ka orientim veri-lindje , ndodhet nė katin 0 dhe ka sipėrfaqe totale 25m2. Ambjenti ėshtė I pėrshtatshėm pėr aktivitete tė ndryshme biznesi, veēanėrisht dyqan. Disponon dokumentacion tė rregullt hipotekor. Ka lokacion shumė tė mirė . Aktualisht nė gjendje pune. Pėr ta vizituar na kontaktoni

  Cel. : 0696141644
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 57049175_1864766983628669_6124966089601318912_n.jpg
S: 18
Madhesia: 30.2 KB