devinf.com
kliko
kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 55 m² 44.000 Euro (rruga kongresi i manastirit)

  Zona/Rruga : rruga kongresi i manastirit

  Shitet apartament nė rrugėn Kongresi i Manastirit pėrballė gjimnazit Ēajup. Apartamenti ndodhet nė katin e 2 banim tė njė pallati ekzistues dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 55 m2 dhe ėshtė i organizuar si nė vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomė gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet bosh. Orientimi i tij perėndim i mundėson shtėpisė ndriēim nė pjesėn mė tė madhe tė ditės. Vendndodhja e apartamentit tė ofron lehtėsi nė aksesimin e avantazheve sipas zonės (qetėsinė, sigurinė , ajrin e pastėr si dhe ėshtė zonė tepėr familjare, akses nė rrugėt kryesore me linjė urbani qė tė lidh me qendrėn e tiranės, shkollė, kopshte, ēerdhe, njėsi tė ndryshme tregtare ). Ekstra qė ofron apartamenti: • kubaturė e rregullt • ndėrtim cilėsor •me hipotek Pėr ta vizituar na kontaktoni!

  Cel. : 0696141644
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56640043_1253079934849728_5652555056097001472_n.jpg
S: 47
Madhesia: 27.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56533809_378875366299791_567758809259311104_n.jpg
S: 57
Madhesia: 44.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56585924_2276023369345851_6570030804338999296_n.jpg
S: 36
Madhesia: 28.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56611723_315835479080187_1352780961548337152_n.jpg
S: 36
Madhesia: 30.2 KB