devinf.com
kliko
kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 77 m² 62.000 Euro Rruga Xhafize Keko

  Zona/Rruga :Rruga Xhafize Keko

  Shitet apartament Rruga Xhafize Keko. Apartamenti ndodhet nė katin e 3 banim tė njė pallati ekzistues dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 77m2 dhe ėshtė i organizuar si nė vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet bosh. Orientimi i tij jug i mundėson shtėpisė ndriēim nė pjesėn mė tė madhe tė ditės. Vendndodhja e apartamentit tė ofron lehtėsi nė aksesimin e avantazheve sipas zonės (qetėsinė, sigurinė , ajrin e pastėr si dhe ėshtė zonė tepėr familjare, akses nė rrugėt kryesore me linjė urbani qė tė lidh me qendrėn e tiranės, shkollė, kopshte, ēerdhe, njėsi tė ndryshme tregtare ). Ekstra qė ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturė e rregullt • ndėrtim cilėsor Pėr ta vizituar na kontaktoni!

  Cel. : 0696141644
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56442030_610754376069331_917006733518307328_n.jpg
S: 38
Madhesia: 24.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56599841_338718246777211_6441990261512863744_n.jpg
S: 20
Madhesia: 18.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56819023_1086203998247102_8936518459714437120_n.jpg
S: 20
Madhesia: 22.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56857663_611726892625329_5108616981569863680_n.jpg
S: 21
Madhesia: 30.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56905053_411879299380990_5609415605712060416_n.jpg
S: 21
Madhesia: 20.8 KB