devinf.com
kliko


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 104 m² 52.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn Ramazan Gaxherri. Apartamenti ndodhet nė katin e 3 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka njė sipėrfaqe prej 104 m2 dhe ėshtė i organizuar si nė vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet bosh. Orientimi i tij jug-perėndim i mundėson shtėpisė ndriēim nė pjesėn mė tė madhe tė ditės. Vendndodhja e apartamentit tė ofron lehtėsi nė aksesimin e avantazheve sipas zonės (qetėsinė, sigurinė , ajrin e pastėr si dhe ėshtė zonė tepėr familjare, akses nė rrugėt kryesore me linjė urbani qė tė lidh me qendrėn e tiranės, shkollė, kopshte, ēerdhe, njėsi tė ndryshme tregtare ). Ekstra qė ofron apartamenti: • kubaturė e rregullt • ndėrtim cilėsor Pėr ta vizituar na kontaktoni!

  Cel. : 0696141644
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56390501_1144202935785526_8254467448267341824_n.jpg
S: 71
Madhesia: 14.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56452025_388015945120737_5965502908907651072_n.jpg
S: 52
Madhesia: 24.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56459518_339682236896875_5434095959812341760_n.jpg
S: 54
Madhesia: 14.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56742466_171324110429770_5332696347504017408_n.jpg
S: 53
Madhesia: 27.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 56832513_663409397452891_3597354303779504128_n.jpg
S: 53
Madhesia: 40.1 KB