devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera Vile 700 m² 2.500 Euro (Irfan Tomini)

  Zona/Rruga : Irfan Tomini

  Jepet Vile tre kateshe per qira te blloku i vilave ne Selite.

  Vila ka sherbyer si shkolle dhe eshte e perbere nga tre kate .

  Kati i pare eshte 180 m2 dhe dhe eshte i ndare me kater dhoma, koridor, nje banjo.

  Kati i dyte eshte 180 m2 dhe eshte i ndare ne kater dhoma , koridor, nje banjo

  Kati i trete eshte 165 m2 dhe eshte i ndare ne dy dhoma,

  nje holl i madh i cili ka sherbyer si palester , nje banjo.

  Gjithashtu ka eshte ne bodrrum prej 145 m2 dhe nje banjo.

  Vila ofron edhe 3 poste parkimi.

  Per nje vizite ne ptone ju lutem te na kontaktoni.

  Tarife agjensie 1/2 e qerase nga qiramarresi.

  Cel. : 0675981865
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-04-08 at 12.33.50 (1).jpg
S: 56
Madhesia: 69.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-04-08 at 12.33.48 (2).jpg
S: 22
Madhesia: 23.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-04-08 at 12.33.48.jpg
S: 20
Madhesia: 27.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-04-08 at 12.33.32.jpg
S: 21
Madhesia: 24.7 KB