devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 7, 200 m² 350 Euro (Riza Cerova)

  Zona/Rruga : Riza Cerova

  Jepet apartament 1+1 per qira prane Shkolles se Kuqe.
  Apartamenti ndodhet ne katin e shtate dhe ne nje pallate te miradministruar me ashensor.
  Organizimi i brendeshem:
  Nje dhome gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, nje banjo, koridor dhe nje verande 40 m2.
  Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.
  Tarife agjensie 1/2 e qerase nga qiramarresi.  Cel. : 0675981865
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-04-06 at 09.52.22 (1).jpg
S: 91
Madhesia: 35.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-04-06 at 09.52.22.jpg
S: 30
Madhesia: 32.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-04-06 at 09.52.24 (1).jpg
S: 33
Madhesia: 41.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-04-06 at 09.52.23.jpg
S: 32
Madhesia: 67.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WhatsApp Image 2019-04-06 at 09.52.23 (1).jpg
S: 32
Madhesia: 39.6 KB