1. Standart Tirane, ftese per oferte Blerje Pajisje “Meraki” Cisco

  Ftesė pėr Ofertė

  Tirane me, 05.04.2019


  Ju njoftojmė se shoqata SOS-Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:

  Blerje Pajisje “Meraki” Cisco

  Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave nė SOS-Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, nė adresėn e pėrcaktuar nė ftesėn pėr ofertė ėshtė datė 19.04.2019

  Bashkėngjitur ju lutem gjeni Ftesėn pėr Ofertė dhe Specifikimet Teknike.
  dokumenti bashkangjitur dokumenti bashkangjitur


  SOS-Fshatrat e Fėmijėve, Zyra Nacionale,
  Rruga: ”Qemal Stafa”, P.1, Ap.15, Tirane, P.O.1524.

  info@soskd.org.al | www.soskd.org.al