ALBA PUNĖSIM ėshtė njė agjensi private punėsimi, e cila ka si aktivitet tė saj: ndėrrmjetėsimin nė tregun e punės. Ne pėrdorim profesionalizmin tonė nė fushėn e burimeve njerėzore pėr t'ju pėrgjigjur nevojave tė klientėve, duke u siguruar kandidatėt mė tė mirė nė tregun e punės dhe kandidatėve duke ju ofruar mundėsi punėsimi.

Pėr njė klientin tonė, kemi nisur procesin e selektimit te kandidateve per pozicionin:

Programues PHP

Kerkesat :

  • Te kete mbaruar arsimin e larte
  • Te kete eksperience pune minimalisht 1 vit ne programim
  • Te kete njohuri shume te mira ne PHP Object Orientend
  • Te kete njohuri shume te mira , HTML/CSS , Javascript (JQuery)
  • Te kete njohuri bazike ne Linux
  • Te kete njohuri te mira te gjuhes italianeOfrohet :
Page konkuruese dhe kushte shume te mira pune


Nėse jeni tė interesuar pėr kėtė pozicion, ju lutem dėrgoni cv-nė tuaj ne adresėn:info@albapunesim.al , dhe shėnoni tek subjekti: Programues PHP

Ju informojme se te dhenat tuaja personale te derguar ne agjencine tone, ruhen konform ligjit nr 9887, percaktuar nga Kuvendi I Shqiperise “Per mbrojtien e te Dhenave Personale”