devinf.com

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 3, 550 Euro (MYSLYM SHYRI)

  Zona/Rruga : MYSLYM SHYRI

  Apartamenti ndodhet ne zonen e Myslim Shyrit, dhe ka nje siperfaqe prej 87 m².

  Eshte I tipit 1+1 dhe perbehet nga 1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

  Cmimi :550 Eur

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: mys1.jpg
S: 298
Madhesia: 58.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: mys 2.jpg
S: 133
Madhesia: 47.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: mys 3.jpg
S: 129
Madhesia: 48.5 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar