Kliko

 1. Standart Tirane, ofroj BILETA AUTOBUZI GJERMANI..NXITONI 80 Euro

  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, 40 metra nga Hotel Colosseu , (Perballe Parukeri "Merita") Tirana, Albania
  E-mail: soletravel@hotmail.com
  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6056944/696153704
  Linja kosove-shqiperi-Mali zi-Croaci -Slloveni -Austri -Gjermani cdo te MERKURE DHE TE SHTUNE

  Cmimet nė €/Fahrpreise in € Tė rritur/Erwachsene

  Njė drejtim/einfache Fahrt Kthyese/hin-zurück
  Salsburg / mcdonalds 80 € 130 €
  München /allianz arena 80 € 130 €
  Ulm / Omnibusbanhof 80 € 150 €
  Stuttgart / Zufenhausen 80 € 150 €
  Kalchru/ 100 € 160 €
  Mannheim / Omnibusbahof 100 € 170 €
  Frankfurt / Omnibusbanhof 100 € 180 €
  Köln / Omnibusbanhof 100 € 180 €
  Düsseldorf / Omnibusbanhof 100 € 180 €
  ESSEN / Omnibusbanhof
  DORTMUND / Omnibusbanhof
  100 eu 180 eur
  100 eu 180 eur
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: busses red.jpg
S: 83
Madhesia: 134.3 KB  
  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, 40 metra para se te shkoni tek "Hotel Colosseu " Tirana, Albania
  E-mail: soletravel@hotmail.com
  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 696153704/
  696056944
  Web: soletours.com
  Instagram:https://www.instagram.com/sole_travel_tours_/
  Facebook:https://www.facebook.com/pages/Sole-Travel-Tours/1499639006916414