1. Standart Tirane, shes 17 Euro

  Shiten Aparat fotocasti Polaroid Old per survenir ne ambjentet tuaja mund te jen dhe funksional. :)
  17€ lek copa
  Nr 0672411000

  Cel. : 0672411000
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_4746.jpg
S: 123
Madhesia: 76.9 KB