kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane,Shes aparat per klonim dhe transport cipi per celsa makinash 50 Euro

  Shes aparat per klonim dhe transport cipi per celsa makinash, per arsye te mos perdorimit,

  Cel : 0684454146
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: aparati 1.jpg
S: 95
Madhesia: 64.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: aparati.jpg
S: 46
Madhesia: 76.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu