1. Standart Tirane,Shes aparat per klonim dhe transport cipi per celsa makinash 50 Euro

    Shes aparat per klonim dhe transport cipi per celsa makinash, per arsye te mos perdorimit,

    Cel : 0684454146
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  aparati 1.jpg
S: 198
Madhesia:  64.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  aparati.jpg
S: 97
Madhesia:  76.7 KB