Kliko

 1. Standart Tirane,Shes aparat per klonim dhe transport cipi per celsa makinash 50 Euro

  Shes aparat per klonim dhe transport cipi per celsa makinash, per arsye te mos perdorimit,

  Cel : 0684454146
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: aparati 1.jpg
S: 231
Madhesia: 64.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: aparati.jpg
S: 118
Madhesia: 76.7 KB