kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Shes 30% te aksioneve te nje pallati (Ali Demi)

  Zona/Rruga : Ali Demi

  SHITEN 30% TE AKSIONEVE TE NJE PALLATI (ALI DEMI)

  Shiten 30% te aksioneve te nje pallati ne ndertim tek Tregu Elektrik- Ali Demi. Pallati eshte midis 2 rrugeve Petro Nini dhe Kol Popa. Siperfaqa totale e ndertimit eshte 8607 m2, me 2 kate parkim dhe 2 kate dyqane. Nje zone afer qendres dhe shum atraktive. Per nevoja urgjente kerkohet shitja e aksioneve, per ta bere bashke/pronar te objektit me 30% te vleres. Nxitoni!

  Zona:Ali Demi
  Qyteti:Tirane
  Cel. : 00355 695406860
  Per me shume informacione klikoni linkun: https://www.merlinimobiliare.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5a3d8dc1-4b9a-7287-be16-717e65efc7ea.jpg
S: 41
Madhesia: 4.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: a6b81063-2639-7c7c-462f-bd0ff32ad987.jpg
S: 9
Madhesia: 6.5 KB  

  Agjensi Imobiliare/ Real Estate

  Adresa: Rruga "Skender Luarasi" , Tirane, Shqiperi
  Numri cel: +355695406860
  E-mail: info@merlinimobiliare.com
  Website: https://www.merlinimobiliare.com/
  Facebook: https://www.facebook.com/merlinimobiliare/