1. Standart Tirane, shes Mercedes-Benz Sprinter Viti 2008, 7.500 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: manual

  OKAZION!! Shitet fugoni per arsye emigrimi.
  Fugoni eshte ne gjendje shume te mire pune. Me taksa te paguara deri ne tetor 2019. Ka goma te reja dhe eshte me dopio balester.

  Cel. : 00355696288505
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190326_145715.jpg
S: 121
Madhesia: 26.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20190326_185519.jpg
S: 243
Madhesia: 38.1 KB