AGIKONS sh.p.k
ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me ēmimet mė konkuruese nė treg. Themeluar qė nė vitin 1996, Agikons ka krijuar dhe zbatuar shumė projekte tė suksesshme si: Kodra e Diellit 1&2 (Tiranė), ''Marea Resort'' (Kavajė), ''Tarraca e Ullijve'' (Dhėrmi), ''Plazhi i Gurtė'' (Qeparo), ''Bougainville Bay'' (Sarandė) si edhe ''Meshtekna'' Brezovice.


Kompania po kėrkon tė zgjerojė stafin e saj nė sektorin e perpunimit tė drurit, ne pozicionin:

Inxhinier Pėrpunimit Druri

Pėrshkrim i Pėrgjithshėm

Inxhinier Pėrpunimit Druri do tė duhet tė marrė pėrsipėr pėrgjegjėsitė pėr tė ndjekur proceset e prodhimit tė lėndės sė drurit dhe tė garantojė prodhimin e produkteve sipas standardeve tė kompanisė.

Detyrat dhe Pėrgjegjėsitė  • Interpreton skicat e projekteve dhe i zbaton nė punime.
  • Garanton procesin e prodhimit duke siguruar prodhimin nė kohė, me cilėsi dhe me kosto efektive.
  • Planifikon dhe Organizon punėn pėr proceset e montimit tė produkteve nė objekte.
  • Kontrollon cilėsinė dhe ndjekjen e punimeve tė stafit qė ka nė varėsi.
  • Raporton tek Administratori.


Kualifikimet dhe Aftėsitė


  • Tė kėtė pėrfunduar Fakultetin e Inxhinierisė pėr Pėrpunim Druri ose ndonjė fakultet tjetėr tė ngjashėm.
  • Preferohen kandidatė me eksperiencė tė mėparshme pune nė fushėn e mobilerisė.
  • Tė ketė aftėsi tė mira komunikuese dhe tė punuarit nė grup.
  • Tė zotrojė nė nivel tė mire Paketėn Office.Aplikantėt e interesuar mund tė dėrgojnė CV-tė e tyre deri mė datė 15.07.2019 nė adresėn email:
hr@agikons.comTė gjitha aplikimet do tė trajtohen me konfidencialitet tė plotė sipas ligjit Nr. 9887 , date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipėrisė pėr "Mbrojtjen e tė Dhėnave Personale”.