Kliko

 1. Standart Tirane, shes SmartWatch Xiaomi Xiaomi Mi Amazfit Bip Smartwatch ( New ) 9.900 Leke

  iaomi Mi Amazfit Bit Smartwatch
  Ekran: 1.28" me ngjyra (3.25 cm)
  Bateri:30-45 Dite
  Multisport tracking
  Mat Ecjen, Vrapimin dhe levizjet me Biciklete
  Sensor per Rrahjet e Zemres
  GPS, 3-axis accelerometer, barometer and compass
  Pesha: 31 gram

  Mundesi Blerje me Karte Identiteti
  Shitje me Karte BKT Prima (3 keste - 0% interes)

  Cmimi 9900 Lek

  per me shume kontaktoni ne nr: 0684019189

  Cel. : 0684019189
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: amazfit .jpg
S: 53
Madhesia: 20.6 KB