Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit


jepet me qera 3+1 sip 170 m2 kati pare i nje Vile me dy banjo

eshte e kompletuar shume modern ndodhet ne rruga Elbasanit

afer Ambasades Turke ka dhe oboor te gjelbruar per makine

Jepet per te huaj me afat te gjate ēmimi 600 euro pa diskutim AGJENSIA IMOBILARE VISION TEL 0682253407 TL 0695326329