devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 270 m² 1.000 Euro (Rruga Ndre Mjeda)

  Zona/Rruga : Rruga Ndre Mjeda

  Jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe totale 270m2, 118 m2 brenda dhe 152 m2 pjesa e verandes.

  Eshte ne nje pallat te ri, i paperdorur asnjehere.

  Kati 1.

  Cmimi: 1000 Euro/muaj.
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1c0762d7-005f-1ec9-e1f7-c91a3fe63a9d.jpg
S: 247
Madhesia: 47.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f599eda6-764b-c6a8-f3c2-83272fdb5079.jpg
S: 133
Madhesia: 29.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 70157f2b-c9ad-7fc9-9145-f3ffc181f7d2.jpg
S: 142
Madhesia: 46.9 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar