devinf.com
kliko

 1. Standart Tirane, shes ambjent biznesi, 28 m², 70.000 Euro (Rruga e Kavajės)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės

  Shes Lokal duplex me siperfaqe totale 28 m2 total

  ku 18 m2 kati 1 dhe 10 m2,Kati 2.

  Cmimi 70.000 Euro, me gjithe paisjet ose 65.000 Euro bosh.

  Me hipoteke!
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0fa90910-8819-54de-a952-058f0dc27ac6.jpg
S: 182
Madhesia: 52.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6f49f47d-2ecc-1b05-b2a7-d6d08d5399e2.jpg
S: 112
Madhesia: 42.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 29550f0c-67d9-6836-6af3-d37adf18d0e3.jpg
S: 118
Madhesia: 51.0 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar